• Licytacje dla WOŚP

• 25 stycznia 2023 r. w auli szkolnej odbyły się licytacje na WOŚP. Wszyscy świetnie się bawili, a uczniowie mogli licytować różne przedmioty, karnety itp. Do naszej szkolnej puszki udało się zebrać ponad 3000 zł!!!❤️

• Spotkania, spotkania, spotkania…

• 23 grudnia 2022 r. do naszej szkoły, na zajęcia edukacji dla bezpieczeństwa i ratownictwa medycznego zawitali goście różnych specjalizacji zawodowych. W ramach poszerzania wiedzy na temat działalności i zadań służb mundurowych w RP, odbyły się następujące prelekcje:

Klasa 1C – Pan Wojciech Różycki

Klasa 1A i 1B – Pan Piotr Janowski

Klasa 1E – Pani Agnieszka Garbowska

Klasa 1D – Pan Artur Tokarczyk

O zaletach i wadach zawodu pielęgniarki opowiadała w klasach 2B i 3B Pani Magdalena Sikora. Na spotkaniach odbyły się warsztaty z użyciem fantomów do wkłuć.

Wszyscy goście to krewni naszych uczniów, którym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.

Magdalena Marks