• FAM - STYPENDIA

     • Szanowni Państwo, 

      Jest nam niezmiernie miło, że ponownie przystaliście Państwo na współpracę przy projekcie stypendialnym Fundacji Odlewnia. Od tego roku uczestniczymy w ogólnopolskim programie stypendialnym "Stypendia Pomostowe", a maturzyści z naszego regionu mogą ubiegać się o rekomendację Fundacji, by uzyskać tegoroczne stypendium (7 tys. zł). O stypendia na I rok mogą ubiegać się ambitni i zdolni tegoroczni maturzyści ze wsi i małych miejscowości, osiągający dobre wyniki w nauce i pochodzący z niezamożnych rodzin (dochód brutto na osobę w rodzinie nie może przekraczać 2107 zł), którzy rozpoczną studia dzienne w akademickich uczelniach publicznych. W załączniku znajdą Państwo wniosek i regulamin oraz krótką informację o Stypendiach Pomostowych. 

      Jak zwykle prosimy Państwa o pomoc w dotarciu z informacjami do tegorocznych maturzystów - to tym ważniejsze, że nabór wniosków wypada w środku lata. Będziemy zaszczyceni, gdy wydelegują Państwo także jedną osobę do Komisji, która wybierze 3 maturzystów, którzy otrzymają akredytację do Programu.

      Na zgłoszenia czekamy od dziś do 10 sierpnia br. 
      Zgłoszenie można:
      -wysłać pocztą (Fundacja Odlewnia, ul. Polna 10, 86-200 Chełmno, dop. Stypendia Pomostowe) 
      -wrzucić do oznaczonej skrzynki przy portierni na ul. Polnej 10 
      -wysłać mailem na adres biuro@fundacjaodlewnia.pl, w tytule Stypendia Pomostowe (wówczas dokumenty do wglądu należy dostarczyć w ciągu dwóch dni w przypadku otrzymania akredytacji) 

      W połowie sierpnia Komisja Stypendialna wybierze 3 maturzystów, którym udzielimy akredytacji. W październiku ostateczne wyniki - będą one jeszcze zatwierdzane przez komisję Programu Stypendiów Pomostowych. 

      Pozdrawiam serdecznie!
      Joanna Pelczar

       

      PS PONIŻEJ DO POBRANIA REGULAMIN STYPENDIUM ORAZ WNIOSEK