• Wycieczka do Gdańska

• 8 marca odbyła się wycieczka do Gdańska. Oto fotorelacja. Nasi uczniowie uczestniczyli w prelekcji o „Sądzie Ostatecznym” namalowanym przez Hansa Memlinga. Następnie udaliśmy się na multisensoryczną wystawę Vincenta Van Gogha. Wszyscy zadowoleni wrócili do domu

• ,,Ogólnopolskie spotkania z kulturą francuską”

• 4 marca nasze maturzystki: Natalia Gołębiewska i Patrycja Płocińska pod opieką Pani Moniki Szwarockiej-Loby reprezentowały naszą szkołę w ,,Ogólnopolskich spotkaniach z kulturą francuską” na Zamku krzyżackim w Nidzicy. Dziewczyny zaśpiewały piosenki w języku francuskim. To był mile spędzony czas.

• Wojewódzki etap XXI Olimpiady Znajomości Afryki

• 04.03 2023 roku w Toruniu odbył się wojewódzki etap XXI Olimpiady Znajomości Afryki. Celem Olimpiady jest poszerzenie wiedzy na temat kontynentu afrykańskiego poprzez zwrócenie uwagi na problemy społeczne oraz gospodarcze tego regionu. Uczestnictwo w tej olimpiadzie uczy otwartości na inne narody, kultury i problemy współczesnego świata.

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Maciak i Michał Grabarz.

Gratulujemy i czekamy na ogłoszenie wyników.