• Aktualności

     • FAM - STYPENDIA

      Szanowni Państwo,

      Jest nam niezmiernie miło, że ponownie przystaliście Państwo na współpracę przy projekcie stypendialnym Fundacji Odlewnia. Od tego roku uczestniczymy w ogólnopolskim programie stypendialnym "Stypendia Pomostowe", a maturzyści z naszego regionu mogą ubiegać się o rekomendację Fundacji, by uzyskać tegoroczne stypendium (7 tys. zł). O stypendia na I rok mogą ubiegać się ambitni i zdolni tegoroczni maturzyści ze wsi i małych miejscowości, osiągający dobre wyniki w nauce i pochodzący z niezamożnych rodzin (dochód brutto na osobę w rodzinie nie może przekraczać 2107 zł), którzy rozpoczną studia dzienne w akademickich uczelniach publicznych. W załączniku znajdą Państwo wniosek i regulamin oraz krótką informację o Stypendiach Pomostowych.

      Jak zwykle prosimy Państwa o pomoc w dotarciu z informacjami do tegorocznych maturzystów - to tym ważniejsze, że nabór wniosków wypada w

     • DNI OTWARTE! 30 MAJA 11.00-13.00

      Drodzy Absolwenci klas ósmych,

      30 maja w godz. 11.00-13.00 odbędą się Drzwi Otwarte liceum. W czasie wydarzenia przedstawiona zostanie oferta edukacyjna na rok szkolny 2022/2023. Zaprezentujemy nasze profile: społeczno-prawny, politechniczno-biznesowy, medyczny oraz językowy. Ponadto na szkolnym boisku będzie odbywał się niepowtarzalny KOPER ROCK FESTIVAL przygotowany przez uczniów i absolwentów naszej szkoły.

     • UWAGA!!!

      Nasz telefon stacjonarny o numerze (56) 686 01 04 już DZIAŁA!
      ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

  • Librus Synergia
  • Galeria zdjęć

    brak danych