• Konkursy Powiatowe

30 listopada 2023 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbędą się Powiatowe Konkursy z Języka Angielskiego i Matematyki. Regulamin konkursów oraz zakres wymagań z matematyki znajdują się w zakładce Konkursy

• VII Bieg Niepodległości

Społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chełmnie serdecznie zaprasza mieszkańców Chełmna i powiatu do wspólnego świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jak co roku 10 listopada o godzinie 11:00 na rynku odbędzie się uroczystość rocznicowa połączona z VII Biegiem Niepodległości o Puchar Dyrektora ZSO nr 1.

• Nowy Samorząd Uczniowski

9 października odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Nową przewodniczącą została Maja Nieróbca z klasy 3a. W skład Zarządu weszli Miłosz Dybowski i Adam Grązka.