• Warsztaty "Przygoda z DJ-ką"

24 litego w czasie pierwszej części warsztatów „Przygoda z DJ-ką”, prowadzący Dj Dejw -Dawid Brzozowski dzielił się swoim doświadczeniem, opowiadał o niezwykle twórczej i fascynującej pracy DJa. Uczestnicy projektu mieli okazję poznać sprzęt DJ-ski, oprogramowanie oraz podstawy miksowania utworów.

• Obchody dnia patrona

20 lutego odbyły się obchody dnia patrona naszej szkoły. Wysłuchaliśmy krótkiego wykładu o energetyce jądrowej, który przygotował dyrektor - Piotr Orłowicz. Następnie odbyły się wyścigi pojazdów zbudowanych przez uczniów oraz kahoot zrobiony na podstawie wykładu Pani Anny Grzesznej-Kozikowskiej. Nasz szkolny Mikołaj Kopernik oraz jego pomocnice odwiedzili dzisiaj szkoły podstawowe i osłodzili im dzień.

• Tłusty czwartek w naszej szkole

16 lutego był tłusty czwartek 🍩Królową i Królem pączków zostają:

👑Patrycja Płocińska z 4a

👑Filip Stefaniak z 1e

Zwycięzcom gratulujemy, a my odsyłamy na instagrama, na którym znajduję się krótki filmik z rywalizacji naszych uczestników.

• Dzień patrona szkoły - wykład.

15 lutego odwiedziła nas Pani Anna Grzeszna-Kozikowska z Muzeum Ziemi Chełmińskiej. Mieliśmy możliwość posłuchać wykładu o Mikołaju Koperniku - patronie naszej szkoły. Bardzo dziękujemy za interesujące zajęcia i czekamy na kolejne spotkania