• Licytacje dla WOŚP

25 stycznia 2023 r. w auli szkolnej odbyły się licytacje na WOŚP. Wszyscy świetnie się bawili, a uczniowie mogli licytować różne przedmioty, karnety itp. Do naszej szkolnej puszki udało się zebrać ponad 3000 zł!!!❤️

• Spotkania, spotkania, spotkania…

23 grudnia 2022 r. do naszej szkoły, na zajęcia edukacji dla bezpieczeństwa i ratownictwa medycznego zawitali goście różnych specjalizacji zawodowych. W ramach poszerzania wiedzy na temat działalności i zadań służb mundurowych w RP, odbyły się następujące prelekcje:

Klasa 1C – Pan Wojciech Różycki

• Koncert kolęd

22 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się koncert kolęd. Pieśni bożonarodzeniowe przeplatane były występami naszych koleżanek, które wprowadziły nas w to, co wydarzyło się 2000 lat temu w Betlejem.

Uroczystość przygotowała klasa 1a z pomocą zespołu instrumentalnego pod kierownictwem pani Aleksandry Gasin oraz solistek i solisty z naszej szkoły.