• Aktualności

     • Spotkania, spotkania, spotkania…

      23 grudnia 2022 r. do naszej szkoły, na zajęcia edukacji dla bezpieczeństwa i ratownictwa medycznego zawitali goście różnych specjalizacji zawodowych. W ramach poszerzania wiedzy na temat działalności i zadań służb mundurowych w RP, odbyły się następujące prelekcje:

      Klasa 1C – Pan Wojciech Różycki

     • Koncert kolęd

      22 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się koncert kolęd. Pieśni bożonarodzeniowe przeplatane były występami naszych koleżanek, które wprowadziły nas w to, co wydarzyło się 2000 lat temu w Betlejem.

      Uroczystość przygotowała klasa 1a z pomocą zespołu instrumentalnego pod kierownictwem pani Aleksandry Gasin oraz solistek i solisty z naszej szkoły.

     • Wycieczka klas językowych do Warszawy

      13 grudnia uczniowie klas językowych (1d i 1e) odwiedzili Warszawę, by rozwijać swoje zainteresowanie językiem angielskim. Obejrzeli spektakl anglojęzyczny pt. "Friends" w teatrze Capitol. Młodzi aktorzy zachwycili grą, śpiewem i tańcem, a dodatkowo można było zrobić sobie z nimi "selfie" oraz zadać im pytania. Potem przyszła pora na obiad, no i podziwianie świątecznej Warszawy. Iluminacje, muzyka, kiermasze, zapachy tradycyjnych smakołyków, lodowisko, wszystko to sprawiło, że pomimo zmęczenia zapamiętamy ten wspaniały dzień na długo.

     • Koncert Charytatywny 2022

      5 grudnia 2022 r. w Kinoteatrze RONDO odbył się Koncert Charytatywny „Święty Mikołaj przychodzi do wszystkich dzieci”. W tym roku pomagaliśmy 4-letniej Oliwce chorej na białaczkę limfoblastyczną. To było naprawdę cudowne popołudnie. Występy przedszkolaków, zespołów muzycznych i solistów oczarowały słuchaczy swoim niepowtarzalnym klimatem. Uroczystość poprowadzili Zosia i Michał. W holu kina na kiermaszu można było kupić drobne upominki świąteczne oraz ciasto przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Z okazji jutrzejszych mikołajek Oliwka dostała od nas prezent. Wszystkie pieniądze zebrane na koncercie i licytacji zostaną przekazane na leczenie Oliwii. Bardzo dziękujemy Zespół Szkół CKZ w Grubnie i Chełmiński Dom Kultury za pomoc przy organizacji koncertu. Do zobaczenia za rok!❤️

  • Librus Synergia
  • Kalendarz

    brak danych
  • Galeria zdjęć

    brak danych