• Stypendium socjalne

Informujemy, że do 15. września 2021 roku można składać wnioski, o przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2021/2022, w Centrum Obsługi Placówek Oświatowych w Chełmnie. Wniosek składają rodzice, pełnoletni uczniowie, którzy nie ukończyli 24 roku życia. Dochód uprawniony do otrzymania stypendium szkolnego nie może przekroczyć 528 zł netto na osobę w rodzinie.

• Dobry Start 300 +

Szanowni Rodzice w tym roku wnioski o świadczenie 300 plus z programu "Dobry Start" można składać tylko elektronicznie - za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia.

Osoby, które nie złożyły jeszcze wniosku o świadczenie 300 plus, mogą skorzystać z pomocy pracowników ZUS:

• PODRĘCZNIKI W KLASACH 1-3 po SP

Oto lista podręczników obowiązujących w klasach 1-3 po szkole podstawowej w ZSO nr 1 w roku szkolnym 2021/2022.

Przedmioty rozszerzone w kl. 1 w zależności od profili:

a) profil społeczno-prawny: j. polski i wos

b) profil medyczny: biologia i chemia

c) profil politechniczno-biznesowy: matematyka i geografia