• XXXIII Olimpiada Teologii Katolickiej

• 21 listopada 2022 r. dwudziestu uczniów wzięło udział w etapie szkolnym XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej. Uczestnicy, po zapoznaniu się z literaturą teologiczną podejmującą temat "Bóg jest Miłością objawioną w Słowie", musieli rozwiązać test wiedzy. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się: Jakub Maciak z klasy 3B, Stanisław Rysiewski z klasy 1C oraz Kornel Podlaszewski z klasy 3C. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

• Ważne spotkania

• 23 listopada 2022 r. do naszej szkoły, na zajęcia edukacji dla bezpieczeństwa i ratownictwa medycznego, zawitali goście różnych specjalizacji zawodowych. W ramach poszerzania wiedzy na temat działalności i zadań służb mundurowych w RP, odbyły się następujące prelekcje:

Klasa 1C – Pan Wojciech Różycki

Klasa 1A i 1B – Pan Piotr Janowski

Klasa 1E – Pani Agnieszka Garbowska

Klasa 1D – Pan Artur Tokarczyk

O zaletach i wadach zawodu pielęgniarki opowiadała w klasach 2B i 3B Pani Magdalena Sikora. Na spotkaniach odbyły się warsztaty z użyciem fantomów do wkłuć.

Wszyscy goście to krewni naszych uczniów, którym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.