• ZSO nr 1 w Chełmnie - FILM REKLAMOWY 2021

     • Drodzy Ósmoklasiści!

      Niedawno poznaliście klip przedstawiający naszą szkołę widzianą oczyma licealistów. Uczniowie stworzyli go specjalnie dla Was. Mamy nadzieję, że obejrzeliście go z przyjemnością. Dziękujemy za miłe komentarze.

      Dziś natomiast przedstawiamy Wam film będący wirtualnym spacerem po budynku I LO. Zobaczycie na nim m.in. naszych nauczycieli, uczniów, pracownie przedmiotowe w których od września będziecie się uczyć. Na razie jesteśmy w stanie zaprezentować szkołę tylko w taki sposób, gdyż ze względu na obostrzenia związane z sytuacją epidemiczną nie możecie nas odwiedzić osobiście. Wierzymy jednak w to, że już niedługo uda nam się spotkać i porozmawiać.

      Zapraszamy do obejrzenia filmu i pozostawiania komentarzy.

     • WYNIKI KONKURSU GALILEO!

     •  

       

      Mamy wyniki ogólnopolskiego konkursu Galileo! Wśród najlepszych uczniów z całej Polski są również uczniowie naszej szkoły: laureatki Joanna Jabczyńska z klasy IIc z fizyki oraz Patrycja Rapicka z klasy IIe z matematyki. Wyróżnienia otrzymali: Julia Ziółkowska IIc z fizyki, Bartosz Cetnarski IIb z matematyki, Hubert Mądrzejewski IIe z matematyki oraz Wiktor Mazurek III ac - matematyka. Gratulujemy!