•  

        KADRA NAUCZYCIELSKA W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

         

        Lp.

        Nazwisko i imię

        Nauczany przedmiot

        1.

        Piotr Orłowicz

        DYREKTOR, fizyka, informatyka

        2.

        Sylwia Jendryczka

        WICEDYREKTOR, chemia

        3.

        Barczak Hanna

        j. polski, wok

        4.

        Dętkoś Marcin

        w-f, podstawy przedsiębiorczości, geografia

        7.

        Gasin Aleksandra

        muzyka

        7.

        Gołdyn Małgorzata

        j. angielski

        9.

        Gołębiewska Hanna

        w-f

        10.

        Groszewski Sławomir

        geografia, podstawy przedsiębiorczości

        11.

        Grzeszczak Patryk

        w-f, j. angielski

        12.

        Jakubowska Agnieszka

        biologia, matematyka

        13.

        Jazy-Brzezińska Elżbieta

        j. polski

        14.

        Jeziorna Agnieszka

        matematyka

        15.

        Jeziorska Kamila

        bibliotekarz

        16.

        ks. Kabaczyński Dominik

        religia

        17.

        Kocik Mirosław

        informatyka, edukacja filmowa,
        algorytmika, elementy grafiki komputerowej

        18.

        Kwela Jarosław

        religia

        19.

        Lachutta-Zadka Kinga

        matematyka

        20.

        Lehrke Krzysztof

        j. polski

        21.

        Marks Magdalena

        edb, historia, ratownictwo medyczne

        22.

        Nalazek Emilia

        chemia

        23.

        Olszewska Anna

        historia, wos

        24.

        Rapicka Mariola

        j. angielski

        25.

        Sośnicka Sylwia

        pedagog

        26.

        Szulc Maciej

        w-f

        27.

        Szwarocka-Loba Monika

        język francuski, język niemiecki

        28.

        Szymczak Agnieszka

        w-f

        29.

        Tarnawska Alicja

        j. niemiecki, j. angielski

        30.

        Walicka Izabela

        plastyka